Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Polityka Prywatności


 1. Dane pozyskane w wyniku prowadzonej działalności handlowej chronione są wedle ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) wraz z jej późniejszymi zmianami.
 2. Sklep nie udostępnia danych osobowych i kontaktowych swoich klientów osobom trzecim.
 3. Klient może podać swoje dane osobowe dopiero w momencie dokonywania zakupów w sklepie.
 4. W sklepie pobierane są tylko te dane, które są niezbędne do obsługi klienta i realizacji zamówień.
 5. Pobrane dane są wykorzystywane tylko do procesu realizacji zamówienia.
 6. Wszystkie dane uzyskane od klienta są chronione i bezpiecznie przechowywane w bazie danych.
 7. Klient ma prawo wglądu, korygowania oraz usunięcia swoich danych z bazy sklepu.
 8. W formularzu dostępnym na stronie „zapisz się do newslettera” lub w trakcie składania zamówienia klient może nieobowiązkowo dodać swój adres e-mail do specjalnej bazy, z której sklep wysyła informacje do klientów o nowych promocjach i aktualnościach w naszym sklepie. Dodanie adresu e-mail jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych sklepu internetowego Monument.
 9. Klient w każdej chwili może usunąć swój adres e-mail z bazy danych, z której wysyłane są informacje o promocjach, powinien wejść w ustawienia swojego konta i tam wypisać się z newslettera.
 10. Przechowywany adres e-mail nigdy nie zostanie udostępniony innym osobom oraz wykorzystany w innym celu niż zostało to przedstawione w polityce prywatności.
 11. W przypadku dokonywania rozliczeń za pośrednictwem płatności elektronicznych, obsługę i bezpieczeństwo przesyłanych informacji przejmuje firma realizująca płatności. Klient zostaje przeniesiony na stronę serwisu płatności, a sklep internetowy Monument nie ma absolutnie żadnego dostępu do tych danych.
 12. Jeżeli klient nie wyrazi zgody na otrzymywanie ze sklepu informacji o promocjach podany przez klienta w procesie składania zamówienia adres e-mail jest wykorzystywany tylko do kontaktu z klientem dotyczącego obsługi bieżącego zamówienia i wysyłania informacji o procesie realizacji zamówienia.
 13. Zastrzega się prawo do wysłania niezapowiedzianej korespondencji na każdy udostępniony nam adres e-mail do klientów, którzy zgodzili się z polityką prywatności sklepu internetowego Monument.
 14. Sklep zastrzega prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności, a klient przy każdej wizycie na stronie sklepu powinien zapoznać się z jej aktualnymi postanowieniami.
 15. Każdy odwiedzający stronę lub składający zamówienie akceptuje niniejszą Politykę Prywatności sklepu internetowego Monument. 
pixel