Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

Monument.pl

Firma Monument Skateshop powstała w 1994 roku. Istniejemy na rynku już ponad 20 lat! Wtedy, jak i teraz była to dla nas pasja drewnianej deseczki i czterech poliuretanowych kółeczek toczących się cichutko po marmurze, a także dużej ilości puchu pod deską. Pasja, która z czasem przerodziła się w pomysł uruchomienia profesjonalnego skate-shopu trwa do dzisiaj w każdym z Nas! Nasza nazwa pochodzi od jednego z bardziej znanych miejsc w polskiej deskorolce - Monument w Częstochowie. To miejsce było dla nas kolebką profesjonalnego sportu i tak jest do dzisiaj dla naszych młodszych kolegów.

Monument Skateshop specjalizuje się sprzedażą i dostarczaniem na polski rynek profesjonalnego sprzętu deskorolkowego oraz sprzętu snowboardowego. W naszej branży byliśmy pionierami otwierając jedne z pierwszych skate-shopów w Polsce i tak zostało do dziś. Obecnie w naszej firmie możecie znaleźć ofertę najlepszych firm deskorolkowych i snowboardowych na świecie. Jesteśmy w pełni profesjonalnym zespołem pracowników dzięki temu, że deskorolka i snowboard to nasza pasja i życie. Razem tworzymy ten sklep wkładając w niego część siebie. Staramy się aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupionych towarów. Miłość do deskorolki i snowboardu udowodniła nam, że warto zaszczepić te pasje w młodych pokoleniach. Jesteśmy w stanie gotowości aby pomóc wybrać Ci najlepszy sprzęt o jakim zawsze marzyłeś!

Dzięki naszemu profesjonalizmowi z dumą możemy oferować najlepsze światowe marki, takie jak: Plan B, Real, Spitfire, Krooked, Anti Hero, Stereo,Ace Trucks, Dirty Ghetto Kids, Hard Luck, Colours Colective, Silver Trucks, Tensor Trucks, FKD Bearings, Thunder Trucks,Venture Trucks, Gold Wheels,Toy Machine,Foundation,Pig Wheels,Andale Bearings,Almost,Darkstar,Blind,Enjoi,Dusters California Longboards&Cruiser, Pizza Skateboards, Wrecks Wheels,Cortina Bearigs oraz Primitive .


Naszą działalnością wspieramy lokalny skateboarding sponsorując lokalnych riderów oraz organizując profesjonalne zawody. Zapraszamy do współpracy!


 Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę lub przedstawić własną ofertę handlową
wyślij do nas e-mail: poczta@monument.pl / T:81
7184880 / T:+48665160705
oraz Facebook/Messenger


Budowanie naszej marki i wizerunku to jak budowa domu - praca od podstaw.
Nasz sklep budujemy z myślą o naszych klientach, by czuli się w nim dobrze!

Załoga sklepu internetowego www.monument.pl


pixel